Shopping Center Forum 2015

21 September 2015
Category Informacje
Shopping Center Forum 2015
Wspólnie z Gemini Park Tarnów odwiedziliśmy Warszawę, aby podczas Shopping Center Forum 2015 opowiedzieć o projekcie "SIEMACHA w galeriach handlowych".

Dzięki wsparciu przedsiębiorcy, sportowca i filantropa - Rafała Sonika, w 2010 r. SIEMACHA wprowadziła działalność wychowawczą pod dachy galerii handlowych, tworząc nowoczesne podwórka dla młodych ludzi.  Tegoroczne targi Shopping Center Forum stały się okazją do promocji nowego projektu SIEMACHY

– Bazując na doświadczeniach działalności wychowawczej, jesteśmy przekonani, że placówki terapeutyczne znajdą istotne miejsce w przestrzeni centrów handlowych – mówił Ryszard Izdebski, psychoterapeuta i dyrektor zarządzający Krakowskiego Instytutu Psychoterapii. Partnerzy gotowi realizować ten projekt, staną się liderami społecznej odpowiedzialności biznesu.Przestronne galerie stały się przecież współczesnymi ulicami i muszą odważnie podejmować wyzwania, przed którymi stajemy na co dzień. 

W planach Stowarzyszenia jest otwarcie Krakowskiego Instytutu Psychoterapii w takich centrach handlowych jak Gemini Park Tychy i Gemini Park Bielsko-Biała. 

W tegorocznych targach wzięli udział wychowankowie SIEMACHY z placówek zlokalizowanych w galeriach w Tarnowie, Krakowie, Kielcach i Rzeszowie.

Wszystkim uczestnikom Shopping Center Forum 2015 dziękujemy za zainteresowanie działalnością SIEMACHY!
Siemacha Online close