Stowarzyszenie SIEMACHA rozpoczęło realizację projektu, którego celem jest aktywizacja osób w wieku 60+. Naszym  elementarnym celem jest poprawa jakości życia Seniorów . Poprzez odpowiednie formy zajęć i aktywności rozbudzamy zainteresowania, oferujemy możliwość rozwoju i tworzymy zintegrowaną społeczność, w której każdy będzie miał poczucie nie tylko spełnienia ale również bycia potrzebnym innym. 
 
Nasi  instruktorzy  w głównej mierze to wyspecjalizowana i doświadczona kadra współpracująca ze Stowarzyszeniem Siemacha nie od dziś! To absolwenci kierunków pedagogicznych i psychologicznych, specjaliści od sportu, sztuki czy muzyki. Swoimi pasjami chcą dzielić się z innymi i zachęcają do tego samego uczestników zajęć. 
 
Przestrzeń, którą oferujemy to profesjonalne, o wysokim standarcie pracownie, wyposażone w  niezbędne sprzęty i materiały do zajęć. Nasze lokale to  idealna przestrzeń do kreatywnej i owocnej pracy. 
 
Zajęcia przez nas proponowane to nie tylko pojedyncze spotkania, to w dużej mierze przestrzeń do indywidualnych inicjatyw, samorozwoju, poszerzania horyzontów jak również budowania trwałych i wartościowych relacji. Nasza oferta skupia się na kształtowaniu dojrzałej i świadomej społeczności, która przy wsparciu kadry, może realizować swoje autorskie pomysły. Uczestnicy naszych zajęć mają możliwość dołączenia do Wolontariatu w Stowarzyszeniu SIEMACHA  i brania udziału w wielu ważnych wydarzeniach Społeczności Siemachowskiej.

Rekrutacja już trwa!
Zapraszamy od poniedziałku do piątku!
Godziny otwarcia naszych ośrodków przedstawione są w poszczególnych harmonogramach dostępnych na stronie.
 
 
1% podatku close